Maszyny rolnicze

Zgłoś szkodę szybko i wygodnie.

Przygotuj swoją polisę, zdjęcia uszkodzeń oraz nr rachunku bankowego, a następnie wypełnij poniższy formularz.

Bezgotówkowe rozliczenie szkód Agro Casco

Jeśli masz szkodę w ciągniku rolniczym, kombajnie lub innej maszynie rolniczej, sprawdź naszą propozycję naprawy uszkodzonego mienia w formie naprawy bezgotówkowej.

Oferujemy:

  • szybką i bezgotówkową naprawę sprzętu rolniczego w autoryzowanych warsztatach naprawczych współpracujących z naszym Towarzystwem na terenie całego kraju,
  • naprawę wykonaną przez profesjonalny zakład naprawczy gwarantujący wysoką jakość wykonanych prac naprawczych,
  • ustalenie zakresu i wartości naprawy uszkodzonego mienia w wyniku wypadku ubezpieczeniowego bezpośrednio pomiędzy Towarzystwem a autoryzowanym warsztatem naprawczym.

Sprawdź: Rekomendowane punkty serwisowe naprawy maszyn rolniczych

Skorzystaj z oferty i oszczędź swój czas oraz zyskaj pewność dokonania naprawy na wysokim poziomie zgodnie z zaleceniami producenta maszyny.

Rekomendowane punkty serwisowe naprawy maszyn rolniczych

Pobierz listę rekomendowanych punktów serwisowych

Uszkodzenia szyb w maszynie rolniczej

Szanowni Państwo,
informujemy, że w przypadku uszkodzenia szyby w maszynie rolniczej istnieje możliwość naprawy sprzętu w jednym z wyspecjalizowanych warsztatów naprawczych współpracujących z naszym Towarzystwem. Usługa w zakresie wymiany szyb dotyczy wszystkich marek maszyn rolniczych oraz dostępna jest na terenie następujących województw: Podkarpackie, Małopolskie, Śląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Lubelskie, Świętokrzyskie. W przypadku chęci skorzystania z usługi prosimy o kontakt mailowy pod adresem: szyby@wanicki.pl, dominika.chodara@generali.com