BANCASSURANCE

Czym jest bancassurance?

Bancassurance to współpraca banków z zakładami ubezpieczeń, polegająca na oferowaniu klientom usług bankowo-ubezpieczeniowych w jednym miejscu – w banku

Inicjatorem powstania Concordii była grupa banków spółdzielczych, która w 1997 roku podjęła wizjonerską decyzję o stworzeniu zakładu ubezpieczeń prezentującego ofertę mogącą spełniać potrzeby ubezpieczeniowe banków i ich klientów.

W 2018 roku Concordia dołączyła do Grupy Generali, dzięki czemu klienci banków zyskali dostęp do pełnego potencjału Grupy Generali, bazującego na najlepszych rozwiązaniach wypracowanych zarówno przez Generali, jak i Concordię.

Naszym celem jest tworzenie produktów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb banków i ich klientów, a  także kreowanie nowych rozwiązań we współpracy z bankami. Od momentu powstania realizujemy naszą misję i doskonalimy swoje usługi tak, aby w pełni dostosować je do zmieniających się potrzeb klientów banków. Przez lata doświadczeń wyszkoliliśmy kadrę i stworzyliśmy narzędzia, co zaowocowało dynamicznym rozwojem i bardzo dobrymi relacjami. Potwierdzeniem niech będzie zaufanie 383 obecnie współpracujących z nami banków oraz pełna paleta produktowa, w skład której wchodzą ubezpieczenia: na życie i osobowe, majątkowe, rolne i finansowe.

Oprócz wysokiej jakości oferty ubezpieczeniowej, czynnikami wyróżniającymi Bancassurance Generali są m.in.:

  • strategia nakierowana na realizację potrzeb klienta,
  • 20-letnie doświadczenie we współpracy z bankami i tworzenie dedykowanych rozwiązań bancassurance,
  • eksperckość w przygotowaniu produktów ubezpieczeniowych dla klienta agro,
  • szeroki wybór produktów dla klienta indywidualnego oraz firm
  • otwarta infrastruktura IT gotowa na wdrażanie innowacyjnych projektów,
  • dobre opinie klientów i sprawna likwidacja szkód.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne i doświadczone zespoły pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Czekamy na kontakt ze strony banków zainteresowanych współpracą.

 

KONTAKT: banki.poznan(at)generali.pl

 

Data aktualizacji strony: 19.08.2021 r.