powrót

Podsumowanie konkursu jubileuszowego

Informacje prasowe CSR

08 / 11 / 2017

Znamy już laureatów konkursu jubileuszowego Concordii Ubezpieczenia pod hasłem” MOJE GOSPODARSTWO 20 LAT TEMU I DZIŚ”. Spośród nadesłanych zdjęć, które obrazują zmiany polskich gospodarstw na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, Kapituła Konkursu, złożona z Ekspertów merytorycznych agro, postanowiła przyznać:

I miejsce – Pani Nicoli Kałuży,
II miejsce – Panu Marcinowi Lewandowskiemu,
III miejsce – Pani Krystynie Rapta.


„Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu jubileuszowego za zaangażowanie i przesłane prace. Na ręce laureatów natomiast składamy serdeczne gratulacje i przesyłamy nagrody rzeczowe w postaci tabletów Huawei MediaPad T3 – powiedział Andrzej Janc – Dyrektor Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordii Ubezpieczenia. I dodał – Cieszę się, że przez minione 20 lat mogliśmy być blisko rolników, otaczać ich ochroną ubezpieczeniową i obserwować dynamiczną przemianę, jaką przeszły ich gospodarstwa. Dziękujemy za możliwość współtworzenia dwóch dekad polskiego rolnictwa. 

Prace Laureatów zostaną zaprezentowane m.in. na wystawie, która towarzyszyć będzie tegorocznej edycji konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”.